taip ir neatsakei kodėl buvau įtrauktas aš. Tik tiek žinau - Jei turi papildomai kokiu žaidimu iš Valve tada taip rodys tuos papildomus DLL.- dažniausi 34 arba 36, Nebent dar turi podbot ar kitus botus cs tada irgi rodo daugiau DLL. Aš žinau puikai tokius dalykus. Pats ištestavau, Dėl to ir teko naudotis tuo WG man. Norėjau pasigalink kaip viskas veikia ten. Jei turi svaru žaidimą 1.6, Nesenai įrašyta, bei jokiu papildomu dalyku nesi įmetės į cs. Niekada tau daugiau nei 32 DLL nerodys. o dėl visada taip bus, nori tikėti nori ne.. Visada taip bus. :D Kurtis naujus STEAMUS abejoju ar kažkas užsimis px bus jiems, vis vien retas žaidėjas dabar gerai pašaudo. o ant kitu puikai matosi, Jei kažką naudoja. Nereikia nei WG prašyk juo. Kitas dalykas dėl tuo papildomu DLL gali labai gerai apsigauti šiais laikas gali naudotis MD5 DLL failu kodo keitimo programa bei tuos DLL Cheat pakeisk taip, kad butu default su MD5 kodais. Bei viska padaryti taip, kad svaru butu ir gražu. Joks WG neaptiks (Apeiti vieni juokai WG. o va su GameGuard visai kitas reikalas :D ;)