Jump to content
Welcome to Cammora.LT - Ultra Fantastic server network

Alytaus meras

Administracija
  • Pranešimų skaičius

    11
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Laimėta dienų

    1

Viskas, kas parašyta nario Alytaus meras

  1. Alytaus meras

    Unban *Ice*

    Žinau ir taip, Kad viskas gerai.
  2. Alytaus meras

    Unban sauth

    Banas paliekamas tema lock.
  3. Alytaus meras

    Unban *Ice* per naują

    Parašyk man į Discord. Paieškosimi sprendimo, kad kitiems butu ramiau dėl tavęs. Nes vis vien pasikabinėja dauguma dėl tuo DLL skaičių, :D.
  4. Alytaus meras

    Unban *Ice* per naują

    o pas tave nera aplanko: czero?
  5. Alytaus meras

    unban

    Kadangi mėgstu tiesa. Todėl ir iššoviau tau ban. Kadangi manau neteisingai įtrauktas buvau. Kadangi neatitinka realybes. Bei neatitinka tavo tikroves dėl mano adminu. Pas mus aiškiai yra parašyta taisykle: Draudžiama žaisti su daugiau nei 34 DLL STEAM žaidėjams, o NON žaidėjams su daugiau nei 56 DLL! Tačiau bus stebima dėl ko daugiau nei 32 DLL! Mano adminai KONTERIO. Visada užduoda klausima kodėl pas tave tiek DLL. Jau ne vienas ir ne du pats mane žaidžia su daugiau DLL nei 32. :) Negražu iš tavo puses toks poelgis buvo (Pasidomėti pirmiau reikėjo tuo KONTERIO projektu bei jo tvarka.), Todėl ban ir buvo uždėtas, kad nepasidomėjai visiškai. Žema lygi parodėi savo. Kaip mergaitė nesusitvarkei cs, paprašė pas tave susitvarkyti, pagailėjai 1 min laiko susitvarkyti tuos DLL. Pradėjai ieškoti tiesos kažkokios. Ban už Ban ties tuo ir užbaigsiu šita tema su tavim. Sėkmes tau įrodinėti ir bausti tuos owneris kitu projektu. Man dapizdy :D Bye! P:S WG Čigonų gamybos!
  6. Alytaus meras

    unban

    taip ir neatsakei kodėl buvau įtrauktas aš. Tik tiek žinau - Jei turi papildomai kokiu žaidimu iš Valve tada taip rodys tuos papildomus DLL.- dažniausi 34 arba 36, Nebent dar turi podbot ar kitus botus cs tada irgi rodo daugiau DLL. Aš žinau puikai tokius dalykus. Pats ištestavau, Dėl to ir teko naudotis tuo WG man. Norėjau pasigalink kaip viskas veikia ten. Jei turi svaru žaidimą 1.6, Nesenai įrašyta, bei jokiu papildomu dalyku nesi įmetės į cs. Niekada tau daugiau nei 32 DLL nerodys. o dėl visada taip bus, nori tikėti nori ne.. Visada taip bus. :D Kurtis naujus STEAMUS abejoju ar kažkas užsimis px bus jiems, vis vien retas žaidėjas dabar gerai pašaudo. o ant kitu puikai matosi, Jei kažką naudoja. Nereikia nei WG prašyk juo. Kitas dalykas dėl tuo papildomu DLL gali labai gerai apsigauti šiais laikas gali naudotis MD5 DLL failu kodo keitimo programa bei tuos DLL Cheat pakeisk taip, kad butu default su MD5 kodais. Bei viska padaryti taip, kad svaru butu ir gražu. Joks WG neaptiks (Apeiti vieni juokai WG. o va su GameGuard visai kitas reikalas :D ;)
  7. Alytaus meras

    unban

    Dėl WG. Ten forume paverkt užtenka pas juos, jie ten atsižvelgia kažkiek. Bei už pinigus dar gali kitam RED WG nupirkti ( Jei tau kažkoks žaidėjas nepatinka žiauriai sumoki pinigus tiger ir pasigauna tas žaidėjas, nors svarai žaidė :D) gerai anas žmogus pribūrė, kad net man BAN uždėjo ant WG :D Nelabai ten pasitikėti galima ta programa. Jau geriau su GameGuard žaisti!
  8. Alytaus meras

    unban

    Dėl WG man realiai pohui, Nori tikėti nori ne. Niekur aš nežaidžiu, bei tuo labiau pas mane niekas niekada ir neprašys tuo WG daryti :D Niekur niekada niekam neminėjau, kad privalo būti kažkokį 32 DLL (Bei nebaninu aš žaidėju už daugiau DLL nei 32.). Mane įtraukei dėl kitos priežastys. Galbūt papasakosi dėl ko? :) Pasiaukoti dėl kitu? Nejuokink. Visiems pohui ir toliau bus, ką rašo pats tigeris. Vis vien dauguma kartos ir kartos 100 kartu, Kad privalo būti 32 DLL.
  9. Alytaus meras

    unban

    Ačiū ačiū dar karta. Tau irgi pamoka bus ;) Nauja taisykle visiems: Draudžiama žaisti su daugiau nei 32-33 DLL STEAM žaidėjams. Nuo šiandien. Bei mums px ant WARGODS!
  10. Alytaus meras

    unban

    Ačiū ačiū. Realiai pohui ant to WG. Be jokių argumentu ar įrodymų įtraukė ir mane iš niekur nieko. Tik parodo žema lygi Tiger. Nebūtu Rumunija. :D
  11. Alytaus meras

    Unban *Ice* per naują

    Siūlyčiau pasitikrink: Ar jokiu papildomu žaidimu neturi iš Valve. Tokiu kaip: Half-Life 2, Half-Life, CS:Z, Nexon: Studio. Dėl juo dažniausi rodo tuos papildomus DLL..
×
×
  • Create New...